Nuomos sutartys

Buto nuomos sutartis

Įprastinė buto nuomos sutartis, kurioje aptarti visi pagrindiniai aspektai, šalių pareigos ir atsakomybių pasiskirstymas. Paprasta užpildyti ir naudoti. Pridėtas buto priėmimo- perdavimo aktas.

Kubilo naudojimosi sutartis su papildoma atsakomybe

Kubilo naudojimo (nuomos) sutartis tinkama tiek kubilo savininkams, tiek nuomotojams. Aprašyti pagrindiniai šalių įsipareigojimai ir atsakomybės. Sutartis papildyta atsakomybėmis.

Kubilo naudojimosi sutartis

Kubilo naudojimo (nuomos) sutartis tinkama tiek kubilo savininkams, tiek nuomotojams. Aprašyti pagrindiniai šalių įsipareigojimai ir atsakomybės.

Pirties naudojimo (nuomos) sutartis

Pirties naudojimo (nuomos) sutartis tinkama tiek pirties savininkams, tiek nuomotojams. Aprašyti pagrindiniai šalių įsipareigojimai ir atsakomybės.

Kambario nuomos sutartis

Specialiai sukurta 1 kambario nuomai kambario nuomos sutartis, jei bute yra keli kambariai, o nuomojamas tik vienas iš jų. Paprasta užpildyti ir naudoti.

Transporto priemonės nuomos sutartis (tarp fizinio asmens ir įmonės)

Automobilio nuomos sutartis, skirta įmonei ir jos darbuotojui. Automobilio sutartis labai plati, apimanti daug sričių. Transporto priemonės nuomos sutartyje yra sąvokų apibrėžimai, išsamus atsiskaitymas, draudimo ir remontų atlikimo tvarka. Išlėsta Nuomininko atsakomybė. Yra priėmimo-perdavimo aktas.

Automobilio nuomos sutartis (tarp fizinio asmens ir įmonės)

Automobilio nuomos sutartis, skirta įmonei ir jos darbuotojui. Automobilio sutartis minimalistinė, skirta aprašyti pagrindinius sutartinius dalykus būtinus nuomojant automobilį iš darbuotojo įmonės reikmėms. Yra priėmimo-perdavimo aktas.