Sutarčių auditas

Teisinis sutarčių auditas

Sėkminga įmonės veikla prasideda nuo tvarkingos sutarčių bazės. Tai ne tik Jūsų sutartys su klientais, bet ir Jūsų tiekėjų sutartys su Jumis.

Kol santykiai vystosi sklandžiai, dažnai nesusimąstome, kiek svarbu turėti tvarkingas, ekonomiškai ir teisiškai pagrįstas sutartis, kurios nebūtų ekonominiai ar teisiniai spąstai. Rengiant sutartis reikia gerai išmanyti įstatymus, reglamentuojančius susitarimo objektą, žinoti teismų praktiką tuo klausimu, vadovautis pusiausvyros principu ir tuo pačiu siekti visiškos Jūsų interesų apsaugos.

Viena iš pagrindinių mūsų specializacijos verslo teisės srityje krypčių yra sutarčių rengimas, peržiūra, auditas. Mūsų kompanija konsultuoja, parengia ir koreguoja Jūsų sutartis atsižvelgdami į sutarčių pusiausvyros, teisingumo, šalių lygybės principus bei praktišką sutarčių vykdymą, Jūsų verslo srities specifiką, teismų praktiką ir kitus aspektus.

Sutarties nuostatų korekcija ar esamos sutarties papildymas

Turimos sutarties nuostatų korekcija užtikrins, kad turima sutartis atitiks Jūsų keliamus reikalavimus ir sutarties tekstas nebus užgožtas nereikalinga, nenaudinga informacija.

Siūlome visada pasitarti su tinkamais specialistai, kurie įvertins sutarties naudą ir galimas rizikas, taip pat padės suformuluoti aiškius reikalavimus.

Sutarčių bazės parengimas

Sutarčių bazė tai vienas svarbiausių įmonių uždavinių. Daugelis kompanijų nereikalauja sistemingo sutarčių laikymo ir tvarkymo, ko pasekoje susiduriama su nuolatinėmis problemomis: sutartys dingsta, tiekėjai reikalauja įsipareigojimų, apie kuriuos niekas nežino, vykdymo ir panašiai.

Mūsų kompanija gali pasiūlyti rekomendacijas, kaip sukurti vieningą sutarčių bazę įmonės darbuotojams arba galime patys sukurti tokią bazę ir pritaikyti Jūsų įmonėje.

Sutarčių bazę sudarytų visos Jūsų turimos sutartys su tiekėjais, Jūsų sutartys su Jūsų klientais, o taip pat ir šabloninės sutartys, kurias galima patogiai naudoti.

Individualios sutarties parengimas

Mūsų sutarčių šablonų bazėje galite rasti įvairiausių sutarčių, tačiau, jei vis dėl to nerandate Jums tinkamos, mes sukursime tokią.

Individuali sutartis konkrečiai pritaikoma Jūsų situacijai, parengiama atsižvelgiant į užsakovo poreikius ir norus. Rengimo procese įvertinsime Jūsų oponentus, galimas rizikas bei naudas ir paruošime teisiškai pagrįstą dokumentą.