Darbų saugos kategorijos tvarkos

GAISRINĖS SAUGOS INSTRUKCIJA

Gaisrinės saugos instrukcijos yra ruošiamos tam, kad apsaugoti įmonės darbuotojus nuo visų galimų ir esamų rizikos pavojų. Čia aiškiai aprašyti bendrieji reikalavimai, priemonės ir įranga. Pateiktas gesintuvo naudojimas su vaizdinėmis priemonėmis, darbuotojų veiksmų aprašymas, kilus gaisrui. Šių instrukcijų privalo laikytis visi įmonėje dirbantys asmenys.

DARBUOTOJO SAUGOS IR SVEIKATOS ĮVADINĖ INSTRUKCIJA

Priemonė, kuri padeda suvokti darbuotojams, kokių reikalavimų svarbu laikytis, norint dirbti saugiai bei užtikrintai. Aprašyta: pavojai ar rizika, kurie egzistuoja įmonėje ir su kuriais gali susidurti darbuotojas; darbdavio pareigos ir teisės garantuojant saugias darbo sąlygas; darbuotojo pareigos ir teisės atliekant darbo sutartimi sulygtą darbą; darbuotojo pareigos ir veiksmai, įvykus nelaimingam atsitikimui darbe; darbuotojų saugos ir…

DARBUOTOJO, DIRBANČIO KOMPIUTERIU, SAUGOS IR SVEIKATOS INSTRUKCIJA

Vis daugėja žmonių, dirbančių kompiuteriais visą darbo dieną. Darbuotojo dirbančio kompiuteriu saugos ir sveikatos instrukcija parengta siekiant produktyviai dirbti ir išvengti neigiamo poveikio sveikatai. Instrukcijoje aprašyta: profesinės rizikos veiksniai ir saugos priemonės nuo jų poveikio; darbuotojo veiksmai pieš darbo pradžią; darbuotojo veiksmai darbo mentu; darbuotojo veiksmai avariniais atvejais.