Pirkimo-pardavimo sutartys

Sklypo pirkimo-pardavimo sutartis

Sklypo pirkimo-pardavimo sutartis labai konkreti ir glausta sutartis, pagrindiniams įsipareigojimams užtikrinti.

Preliminari prekių pirkimo-pradavimo sutartis

Preliminari prekių pirkimo-pradavimo sutartis yra pradinis susitarimas dėl planuojamų įsigyti prekių, kol nėra sudaryta pagrindinė prekybos sutartis. Tai galimybė planuoti pardavimų apimtis.

Konsignavimo sutartis

Konsignavimo sutartis skirta prekių pardavimui, pagal kurią prekių pardavėjas atsiskaito su prekių savininku tik tada, kai prekės parduotos.

Detalių pardavimo ir serviso paslaugų tiekimo sutartis

Detalių pardavimo ir serviso paslaugų tiekimo sutartis skirta automobilių serviso paslaugų teikimui ir detalių pardavimui.

Pirkimo-pardavimo sutartis (ūkininkai)

Pirkimo-pardavimo sutartis skirta įmonėms, perkančioms žemės ūkio produkciją iš ūkininkų. Sutartyje visi privalomi reikalavimai, prekių specifikacijos priedas, priedas dėl atsiskaitymo.

Maisto prekių pardavimo sutartis

Maisto prekių pardavimo sutartis yra skirta įmonėms, perkančioms maisto produktus ar žaliavas maisto produktų gamybai. Sutartis labai išsami, papildyta priedais dėl mokėjimo, reikalingos dokumentacijos, logistikos.

Maisto prekių pardavimo sutartis su nuolaida

Maisto prekių pardavimo sutartis skirta įmonėms prekiaujančioms maisto produktais, maisto žaliavomis. Taip pat įmonėms, kurioms svarbus prekių galiojimo terminas. Sutartis papildyta taikytinomis nuolaidomis.

Maisto prekių pardavimo sutartis su kredito limitu

Maisto prekių pardavimo sutartis skirta įmonėms prekiaujančioms maisto produktais, maisto žaliavomis. Taip pat įmonėms, kurioms svarbus prekių galiojimo terminas. Sutartis papildyta kredito limitu.